Prague ICU

Prague ICU je edukační projekt, který zaštiťuje české zdravotnické zařízení IKEM. Jedná se o projekt dvou lékařů pracujících na JIP (jednotce intenzivní péče), kteří se rozhodli vytvořit mezinárodní vzdělávací platformu pro další pracovníky kardiovaskulárních oddělení.

Formou videokurzů, EKG a ECHO akademie, které jsou volně přístupné, učí (nejen) mladé doktory, jak poskytovat kvalitní péči a provádět jednotlivé úkony.

Nejprve jsme společně s Prague ICU vytvořili vizuální identitu celého projektu. Následně jsme se pustili do tvorby webové stránky a podíleli jsme se také na vzniku hlavního obsahu, tedy videí. Kromě toho jsme pro projekt připravili tiskoviny, staráme se o sociální sítě a reklamu na Googlu. Mimochodem, víte, že Google poskytuje neziskovým organizacím granty? S jeho získáním jsme Prague ICU pomohli, a následně jsme z něj mohli veškerou tvorbu financovat. :-)

ZÁKAZNÍK

Institut klinické a experimentální medicíny

DATUM

2020 - 2022

REALIZACE

#WEBOVÉ STRÁNKY
#IDENTITA
#EDUKAČNÍ VIDEA
Pojďme na kafe, nebo Google Meet · Pojďme na kafe, nebo Google Meet ·
Představte nám
svůj projekt

Pojďme si dát společně kafe.
Jestli virtuálně, nebo naživo, to necháme na vás. Prodiskutujeme váš projekt i to, co pro vás můžeme udělat, abyste zazářili.

svůj projekt

info@debono.cz