Studio

Budujeme značky,

vztahy a důvěru

Více o nás
nejedeme v zajetých kolejích · hledáme společný cíl ·
nejedeme v zajetých kolejích · hledáme společný cíl
Debono - Brand & Web studio

Jsme tým mladých seriózních specialistů s nadšením pro online. Naše práce nás zkrátka baví a její výsledky zase budou bavit vás. Vytvoříme vám vizuální identitu, naprogramujeme moderní a funkční web a postaráme se i o jeho správu a následnou propagaci. Nechat na nás můžete také veškeré marketingové aktivity – postaráme se o vše od vytvoření marketingové strategie až po správu sociálních sítí.

Hodnoty, které řídí
naši firemní kulturu

Ikona komunikace

Komunikace. Vztahy s klienty stavíme na kvalitní komunikaci.

Ikona zábava

Zábava. Práci děláme s nadšením a tak, aby nám přinášela radost.

Ikona-  záleží na lidech

Na prvním místě lidé, potom zisky. Celý tým musí práce hlavně bavit. 

Ikona - rozsvícené žárovky

Nebojíme se nových a unikátních nápadů. Kdo neriskuje, nic nezíská.

Ikona - suverenita

Držíme se při zemi. Jsme sebevědomí a inovativní, rozhodně ne namyšlení.

Ikona - pracujeem rychle a bez řečí

Tvoříme grafiku a píšeme texty, které nejen dobře vypadají, ale také fungují.

Nejnovější projekty

všechny projekty
Reference - Prague ICU
Reference - Vista Apartments
Reference - Level Energy
postaráme se o vás a vaší značku!

Slibujeme

Seznamte se text v kroužku

Jsme digitální studio z Prahy. Pomáháme vaší společnosti růst prostřednictvím strategie a designu. Viditelně vás postavíme na pódium, abyste mohli sdílet příběh své značky a spojit se s lidmi. Kritický, upřímný a skutečně zapojený. Jako součást vaší značky vám dáváme směr a pokládáme základ pro dlouhodobý úspěch značky.

Často se nás ptáte

Ceník

Ikona křížku pro zavření

Cenu vašeho projektu stanovíme po naší první schůzce, kde se dozvíme více o vašich potřebách a jak by měla případná realizace vypadat.

Každý web, značka nebo aplikace jsou jiné. Nemáme žádné skryté poplatky a každý krok projektu předem transparentně konzultujeme.

Před zahájením jakéhokoliv projektu požadujeme zálohu. U větších projektů může být konečná částka rozdělena do několika plateb.

V čem se lišíte od ostatních agentur?

Ikona křížku pro zavření

Neslibujeme nic, co nemůžeme splnit. Žádné nereálné termíny a také vám vždy jasně řekneme, s čím nesouhlasíme. Po zahájení projektu se stanete součástí našeho týmu. Budeme aktivně spolupracovat, abychom zajistili co nejlepší výsledek.

Jak dlouho trvá dokončit projekt?

Ikona křížku pro zavření

Každý projekt je jiný svým rozsahem či zadáním. Přibližnou časovou osu vám dáme po prvním setkání, kde se dozvíme, co bude náplní naší práce.

Pracujeme ve sprintech a každý týden dodáváme část projektu. Podle našich zkušeností je nejlepším řešením rozdělit projekt na více částí, které fungují samostatně. Projekt tak budete moci spustit mnohem dříve a postupně jej vylepšovat.

Je také nutné počítat s tím, že i na straně klienta mohou vznikat průtahy.

Členové týmu

Aenean eu leo quam. Pellentesque ornare sem lacinia quam venenatis vestibulum. Morbi leo risus, porta ac consectetur ac, vestibulum at eros. Aenean lacinia bibendum nulla sed consectetur.

Duis mollis, est non commodo luctus, nisi erat porttitor ligula, eget lacinia odio sem nec elit. Morbi leo risus, porta ac consectetur ac, vestibulum at eros. Morbi leo risus, porta ac consectetur ac, vestibulum at eros. Vestibulum id ligula porta felis euismod semper.

Cras mattis consectetur purus sit amet fermentum. Praesent commodo cursus magna, vel scelerisque nisl consectetur et. Etiam porta sem malesuada magna mollis euismod. Integer posuere erat a ante venenatis dapibus posuere velit aliquet.

Pojďme na kafe, nebo Google Meet · Pojďme na kafe, nebo Google Meet ·
Představte nám
svůj projekt

Pojďme si dát společně kafe.
Jestli virtuálně, nebo naživo, to necháme na vás. Prodiskutujeme váš projekt i to, co pro vás můžeme udělat, abyste zazářili.

svůj projekt

info@debono.cz